Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym Wielki Świat Pszczół, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach.

Po szczegóły zapraszamy tutaj http://www.gokklomnice.pl/aktualnosci/regionalny-konkurs-plastyczny-wielki-swiat-pszczol/

Powodzenia!!!

To dopiero będzie zabawa!!!

W ramach Światowego Dnia Książki, Gminna Biblioteka Publiczna w Bierzwniku oraz Urząd Gminy Bierzwnik organizaują konkurs:

„Najlepsze przebranie za ulubioną postać z książki”

Konkurs pod honorowym patronatem Wójta Gminy Bierzwnik

Konkurs odbędzie się w dniu 23.04.2021r. i zostanie przeprowadzony w formie online. Każdy uczestnik lub opiekun zapoznaje się z regulaminem konkursu. Jak w tytule należy wykonać przebranie według własnego pomysłu wykorzystując ogólno-dostępne materiały. Ponadto każda z postaci powinna posiadać charakteryzujący ją rekwizyt, oczywiście wykonany własnoręcznie. Robimy zdjęcie takiej postaci i wysyłamy @ do GBP w Bierzwniku lub dostarczamy na nośniku pendrive do dnia 20.04.2021r. do godz. 16.00!

Bardzo liczymy na udział dzieci, młodzieży oraz dorosłych!

Na zwycięzców czekają nagrody! Liczymy na Wasze ciekawe pomysły!

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne w czytaj więcej...

SIEĆ NA KULTURĘ to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej").

Głównym celem Sieć na kulturę jest:

  • Podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych
  • Rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć
  • Wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów

Etap pierwszy za nami - część teoretyczna - zajęcia szkoleniowe. Teraz przystępujemy do realizacji etapu nr 2 - część praktyczna tj. przeprowadzenie 15 dwugodzinnych zajęć dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w warsztatach.

Zgłoszenia prosimy dokonywać w GOK-u w Bierzwniku lub do instruktorów świetlic wiejskich.

Więcej informacji pod nr 957680124

GMINNY OŚRODEK KULTURY W BIERZWNIKU

ul. Dworcowa 11

73-240 Bierzwnik

zachodniopomorskie

e-mail: gckbierzwnik@wp.pl

telefon: (95) 768 01 24

www.gokbierzwnik.pl