W dniu 23 stycznia 2016r. w Świetlicy Klasztorne odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci, Dziadka i Seniora, która już na stałe wpisała się w kalendarz naszych corocznych imprez.

W tym szczególnym dniu dzieci wspólnie z panią Eweliną Wieczorek z dużym zaangażowaniem przygotowały przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz gminy:

Przewodniczący Rady Gminy Bierzwnik - Ireneusz Kręgowski,

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - Grażyna Pytlarz,

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury -  Barbara Ignaczak.

Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Po przedstawieniu obdarowano wszystkich gości upominkami, a następnie zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Klasztorne, którym bardzo dziękujemy.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Więcej zdjęć w galerii zdjęć: TUTAJ: