W sobotę, 7 kwietnia 2018r., w Gminnym Ośrodku Kultury w Bierzwniku odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej oraz Przegląd Solistów i Zespołów Estradowych. Celem obu Przeglądów było wyłonienie laureatów, którzy będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym.

DSC_0794.JPG

Imprezę poprowadziła pani Małgorzata Sukiennik, która przywitała wszystkich uczestników, ich opiekunów oraz komisję oceniającą występy: pana Adama Denekę, panią Magdalenę Nowacką-Gołębiewską i pana Marcina Cielebąka. Oprawą muzyczną zajął się pan Bogusław Siwiec.

W Przeglądzie Piosenki Dziecięcej wystąpiło w sumie12 dziewczynek.

W kategorii I: dzieci w wieku 6-9 lat laureatkami zostały:

1. Joanna Krzyczkowska
  2. Wiktoria Węglewska

Wyróżnienia dla: Leny Knera i Julii Kamińskiej.

W kategorii II: dzieci w wieku 10-12 lat dyplom laureata otrzymały:

1. Hanna Juszczak
  2. Aleksandra Matyjasik

Wyróżnienia dla: Zofii Kaweckiej, Kaliny Stężalskiej, Oliwii Lendzion i Oliwii Wróbel.

W Przeglądzie Solistów i Zespołów Estradowych wystąpiła jedna osoba, która została laureatką i będzie reprezentowała gminę Bierzwnik na konkursie powiatowym w Choszcznie; jest to Dobrosława Młot.

Wszystkim wokalistkom gratulujemy udanych występów, a laureatkom życzymy powodzenia w kolejnych etapach Przeglądów Piosenki.

Więcej zdjęć w galerii zdjęć: TUTAJ