W dniu 27.04.2018r. w sali baletowej Choszczeńskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów plastycznych szczebla powiatowego.

W konkursie „Gdy będę dorosły, to zmienię…” wystartowało 11 uczestników Szkoły Malowania Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku, a czworo z nich zostało nagrodzonych. Są to: laureaci – Łukasz Ciołek i Mateusz Żurawski - obaj z Bierzwnika oraz wyróżnione – Martyna Witkowska z Klasztornego i Zuzanna Szafrańska z Brenia. To duży sukces, zważywszy na trudność tematu konkursu oraz znaczną liczbę jego uczestników. Nagrodzone prace zostaną przesłane do Świdwina, gdzie będą oceniane przez jury szczebla wojewódzkiego. Laureaci i wyróżnieni odebrali z rąk dyrektorki ChDK pani Małgorzaty Kozłowskiej dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Choszcznie.

 

Zuzanna_Szafrańska_lat_11_-_wyróżnienie.jpg

Zuzanna Szafrańska lat 11 - wyróżnienie

 

lukasz_Ciołek_lat_16_-_laureat.jpg

Łukasz Ciołek lat 16 - laureat

 

Martyna_Witkowska_lat_14_-_wyróżnienie.jpg

Martyna Witkowska lat 14 - wyróżnienie

 

Mateusz_Żurawski_lat_7_-_laureat.jpg

Mateusz Żurawski lat 7 - laureat

 

W drugim plastycznym konkursie powiatowym „Zapobiegajmy pożarom” dyplom i nagrodę odebrała wyróżniona Oliwia Szrankowska ( także uczestniczka Szkoły Malowania) reprezentująca w tym konkursie Zespół Szkolno –Przedszkolny w Bierzwniku.

Kolejny już sukces odniósł również instruktor Szkoły Malowania Mieczysław Wilczewski, który został potrójnym laureatem w Przeglądzie Amatorskiego Ruchu Artystycznego, bowiem aż trzy jego prace (akwarele toskańskie) zostały zakwalifikowane do przeglądu szczebla wojewódzkiego w Wałczu.

qq.jpg

sss.jpg

hhh.jpg

Galeria zdjęć z uroczystej gali:

1.jpg

2.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W BIERZWNIKU

ul. Dworcowa 11

73-240 Bierzwnik

zachodniopomorskie

e-mail: gckbierzwnik@wp.pl

telefon: (95) 768 01 24

www.gokbierzwnik.pl