W Gminnym Ośrodku Kultury został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą Palmę Wielkanocną. Wpłynęły prace wykonane przez Koła Gospodyń, świetlice i osoby prywatne.

DSC09047

I miejsce  zdobyła piekna, kolorowa i niezwykle pracochłonna palma, wykonana przez mieszkańców Sołectwa Strumienno.

DSC09037

II miejsce jury przyznało najwyższej palmie, zrobionej przez Koło Gospodyń Wiejskich i Super Babki z Kolska.

DSC09035

III miejsce przyznaliśmy Kołu Gospodyń Wiejskich w Łasku i Świetlicy Wiejskiej w Pławnie.

DSC09053

Dyplomuy uczestnictwa i upominki od zająca otrzymali: Iwona Baczyńska, Kazimiera Jarecka, Teresa Kowalska, Honorata Pawlak, a w grupie dzieci i młodzierzy: Igor Witkowski, Karolina Madeksza, Karol Chalan, Lena Chałan, Jakub Chałan, Wojciech Wajda, Samanta Domagała, Kamil Tobiaszewska, Malwina Bury, Natalia Calak, Hubert wajda, Kacper Madeksza.

DSC09059

Gratulujemy wszystkim artystom i zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury po odbiór dyplomów i nagród!

DSC09052