Już w najbliższą niedzielę tj. 25 sierpnia 2019 roku Automobilklub Koszaliński organizuje RAJD SAMOCHODOWY na trasie PŁAWNO-RĘBUSZ-STARZYCE (droga powiatowa 2231Z)

UWAGA!!! Ulice będą zamknięte dla ruchu wszystkich pojazdów w godzinach 09:00 - 16:00 UWAGA!!!

W tych godzinach na wymienionych ulicach obowiązywał będzie całkowity zakaz parkowania. Organizator prosi o powstrzymywanie się w wyżej wymienionym czasie od ruchu oraz opiekę nad dziećmi i zwierzętami domowymi oraz stosowanie się do poleceń służb zabezpieczenia rajdu. Zapraszamy i jednocześnie przepraszamy za utrudnienia w ruchu.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od organizatora przekazujemy, że w miejscowości RĘBUSZ będzie utworzona STREFA KIBICA

plakat2 111 web1