1

Księżniczka, biedronki, policjanci i wiele innych bohaterów mogliśmy spotkać podczas sobotniego Balu Karnawałowego w Świetlicy Wiejskiej w Jaglisku.

Organizatorem imprezy było prężnie działające Koło Gospodyń Wiejskich w Jaglisku oraz sołtys Jagliska
p. Szymon Herman, którzy wspólnymi siłami przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji. Imprezę rozpoczęła
p. Małgorzata Sukiennik – pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku, która wpasowała się idealnie
w klimat przybierając postać myszki. Na samym wstępie powitała wszystkie przybyłe dzieci oraz zaproszonych gości, po czym głos zabrała przewodnicząca koła p. Regina Herman.

Organizatorzy zadbali o pyszny poczęstunek dla gości oraz o dostarczenie mnóstwa pozytywnych emocji dla uczestników podczas przeprowadzanych wśród nich różnego rodzaju konkursów.

Bardzo miłym zaskoczeniem wydarzenia było wzięcie udziału w konkurencjach przez zaproszonych gości – Wójta Gminy Bierzwnik p. Anetę Kołuda oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku p. Ireneusza Kręgowskiego, który również przygotował dla dzieci konkurencję, podczas której śmiechom nie było końca.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i spisali się na medal. Oby więcej takich spotkań.

2

3