DSC 0352 1

Co prawda Dzień Kobiet przypada na 8 dzień marca, ale panie z terenu Gminy Bierzwnik świętowały dzień wcześniej – 7 marca. To właśnie z tej okazji sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku gościła ponad 70 osób w sobotni wieczór.

Uroczystość rozpoczęła się od ciepłego przywitania wszystkich przybyłych gości „słodkim” upominkiem, który rozdawał Ireneusz Kręgowski – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bierzwniku. Na wejściu każdy z uczestników wydarzenia otrzymał również numerek, który był niezbędny do przeprowadzenia w dalszej części imprezy losowania.

Muzyczną wstawką na klawiszach rozpoczęło się oficjalne otwarcie uroczystości przez Ireneusza Kręgowskiego, który w imieniu swoim oraz włodarzy gminy Bierzwnik złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, niegasnącego uśmiechu oraz dużo życzliwości. Głos zabrał również również wicestarosta Powiatu Choszczeńskiego – Paweł Szuber, który wręczył każdej z Pań symbolicznego goździka.

Następnie dyrektor GOK zaprosił wszystkich na przygotowany specjalnie na tę okazję występ muzyczny, w którym zaprezentował się p. Jerzy Januszewski na klawiszach oraz p. Zdzisław Cymerman, który urzekł wszystkich swoim ciepłym głosem oraz grą na gitarze.

Kolejną niespodzianką była wizyta niezapowiedzianego gościa – Grażynki, która postanowiła również z wielką przyjemnością gościć w Bierzwniku podczas świętowania Dnia Kobiet. To była bardzo duża dawka humoru, za co Grażynce dziękujemy.

Tak jak organizatorzy zapowiedzieli podczas wydarzenia odbyło się losowanie szczęśliwego numerka. Do wygrania były bardzo atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na wykonanie zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich, a także zestawów kosmetyków do pielęgnacji włosów. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy p. Marzenie Olejnik – Paprota, p. Izabeli Łykus-Kościelak, p. Ewie Kleinszmit, p. Karolinie Kulskiej oraz p. Łukaszowi Cieślakowi za przekazanie tak fantastycznych nagród.

Zwieńczeniem wieczoru była wspólna biesiada, którą poprowadził wyżej już wspomniany p. Jerzy Januszewski, ale tym razem z akordeonem. Goście bawili się wspaniale śpiewając piosenki z dawnych lat.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Paniom z KGW w Bierzwniku, KGW w Łasku oraz wszystkim Paniom, które przyczyniły się do organizacji tak wyjątkowego wydarzenia.

DSC 0321 1

DSC 0326 1