Klucz do serca kobiety - DZIEŃ KOBIET W BIERZWNIKU

W sobotni wieczór, 5 marca 2016r., w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury  gościliśmy zespół „Muzykanci”, którego koncert wywołał wśród pań wiele pozytywnych emocji i wspomnień. Wszyscy z zachwytem wsłuchiwali się w niezwykłe brzmienie saksofonu, gitar, perkusji oraz  barwę głosu wokalistki.

Wysłuchaliśmy wiele znanych i lubianych piosenek, m.in. „Małgośka” Maryli Rodowicz, „The time of me life” z filmu Dirty Dancing, utworów Abby, Bony M i wielu innych. Niektóre piosenki wręcz porywały do tańca, zarówno publiczność, jak i samych członków zespołu.

Imprezę uświetniała piękna dekoracja sali i stołów, przy których wszyscy mogli częstować się pysznym ciastem, przygotowanym przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy wszystkim kobietom, aby ten sobotni humor towarzyszył im nie tylko w dniu ich święta, ale przez cały rok.

Więcej zdjęć w galerii zdjęć: TUTAJ

Magdalena Ubych

KALENDARZ IMPREZ
KALENDARZ IMPREZ NA 2016 ROK
Po Wt śr Cz Pi So Ni
BIBLIOTEKA PUBLICZNA

L A M U S
PLIKI DO POBRANIA
PLIKI DO POBRANIA
GMINA BIERZWNIK

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Nie możesz się zalogować?