SPOTKANIE AUTORSKIE Z JOANNĄ KUPNIEWSKĄ

Mieszkanka Choszczna, od dwudziestu lat fizjoterapeutka, matka i żona, a od niedawna również pisarka – Joanna Kupniewska, spotkała się z czytelnikami bierzwnickiej biblioteki 15 marca 2016r.

Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choszcznie, która organizuje spotkania z tą pisarką we wszystkich bibliotekach w powiecie. W związku z tym, oprócz pisarki, gościliśmy również panią dyrektor biblioteki powiatowej – Annę Lewicką oraz księgową – panią Genowefę Pakulniewicz.

Bohaterka dnia – pani Joanna Kupniewska okazała się bardzo otwartą, optymistyczną   i dowcipną osobą. O swoich książkach i ich powstawaniu opowiadała z wielkim entuzjazmem, jednocześnie zachęcając wszystkich do czytania tych powieści. Zarówno „Dysonanse i harmonie”, jak i „Rozum kontra serce” działają na czytelnika jak najskuteczniejszy antydepresant. Są to książki, przy których zapomina się o trudach codziennego życia, napisane prostym językiem, pełne humoru, a jednocześnie wzruszające.

Choszczeńska pisarka ma opinię „nowej Szwai”, co podkreślała w swoich wypowiedziach, mówiąc, że to dla niej zaszczyt być porównywaną do tak zasłużonej pisarki. Jednocześnie jest to dla niej wyzwanie do tworzenia nowych, ciekawych powieści.

Spotkanie minęło w miłej, ciepłej atmosferze, przy kawałku ciasta i filiżance kawy. Słodki poczęstunek przygotowały: pani Mirosława Wolarek, Małgorzata Sukiennik i Magdalena Ubych. Na koniec dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bierzwniku - Władysław Wajda, podziękował serdecznie za przybycie i wręczył pisarce kwiaty. Symboliczną różę, jako dowód wdzięczności, otrzymała również pani Ania Lewicka i Gienia Pakulniewicz.

 

Magdalena Ubych

KALENDARZ IMPREZ
obrazek
KALENDARZ IMPREZ NA 2016 ROK
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
BIBLIOTEKA PUBLICZNA
BIBLIOTEKA PUBLICZNA

L A M U S
L A M U S
PLIKI DO POBRANIA
obrazek
PLIKI DO POBRANIA
POLECAMY
GMINA BIERZWNIK
GMINA BIERZWNIK


BIP
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło